Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

  • Testi molekular PCR per COVID-19 tashme ne vetem 30 – 60 minuta!

Blog

Testi molekular PCR per COVID-19 tashme ne vetem 30 – 60 minuta!

Me ne fund, Ne Pegasus Med vjen inovacioni me I shumepritur ne fushen e diagnozes se COVID 19!
Me aparatin ID NOW te ABBOTT Diagnostics, ne mund te kryejme TESTIN MOLEKULAR (PCR) PER COVID 19 NE ME PAK SE 15 MINUTA! Ky eshte testi me I shpejte molekular I cili ka marre edhe AUTORIZIMIN E EMERGJENCES NGA FDA per dedektimin e SARS-COV-2. ID NOW ofron komoditet maksimal, ndryshe nga cdo teknike tjeter, pasi testi mund te kryhet me nje tampon te thjeshte nazal I cili nuk I kalon kufijte e hundes dhe per pasoje nuk ju shkakton ate dhimbjen dhe bezdine te ciles I druhemi te gjithe.
👉Kryeni testin molekular per COVID 19 ne Pegasus Med dhe do te merrni pergjigjen (me QR code, te njohur ne cdo aeroport dhe pike doganore) per 30 – 60 minuta nese paraqiteni ne Laboratorin qendror dhe deri 2 ore ne pikat e tjera!
Cdo gje pa bezdine dhe dhimbjen e tamponit tradicional.
Cmimi 6500 leke te reja.